Zpět na seznam

DNY MARIANNE

Žerete nákupy? My ano! Od 15. do 17.9. vás u nás, v OC Forum Ústí nad Labem, čeká největší slevová akce v ČR, vyhledávané Dny Marianne. Využijte slevy až 70% ve vybraných obchodech.  

 
 
 
 
 
 

Slevové kupony k akci Dny Marianne jsou k dostání v zářijovém vydání časopisu Marianne a Marianne Bydlení. Uplatnit je můžete ve více než 7000 obchodech, 183 nákupních center po celé České republice. Využít můžete i mobilní aplikaci, ve které najdete výpis všech nabídek, kompletní adresář včetně otevírací doby, navigaci do obchodů a spoustu dalšího! Slevové kupony je také možné v aplikaci rovnou zakoupit. Slevy ve výši až 70 % je možné uplatnit nejen v obchodech s módou, ale i na kosmetiku, bytové doplňky, elektroniku a služby.

Užijte si ještě víc nakupování! V pátek 15.9. od 18.00 do 23.00 proběhne v našem centru tradiční a velmi oblíbená VIP akce „Dámská jízda & Nightshopping“, tentokrát pod názvem Kočky loví v noci. Připravili jsme pro vás program jako pro celebritu! Čeká vás welcome drink, fotokoutek a profesionální služby kadeřníků, vizážistů a nutričních poradců. Těšit se můžete i na živou hudbu v podání kapely No Headache. Celým večerem vás bude provázet moderátor Kamil Bílský.​

Program pro vás budeme průběžně aktualizovat. Sledujte náš web nebo Facebook ať nové informace nepropásnete.

 
 
 

Další akce v FORUM Ústí nad Labem

Akce centra

NOVÁ APPLE PRODEJNA
od 11. 5. 2018

 V pátek 11. května u nás slavnostně otevřela autorizovaná prodejna Apple - iSTYLE.

Číst více
Akce centra

REKONSTRUKCE TOALET: zprovoznění + další fáze

V lednu letošního roku jsme zahájili rekonstrukci toalet. Od pondělí 23. dubna 2018 vám budou k dipozici toalety dokončené v první fázi.

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.