Zpět na seznam

Mattoni 1/2Maraton 2017

Přiběhněte se podívat na 1/2Maraton! V sobotu 16. září 2017 se Ústí nad Labem opět stane centrem běžeckého dění.

Fandit můžete i vy až 6700 běžců z celého světa a v rámci doprovodného programu si poslechnout některou z více než 10 kapel.

V našem centru se navíc v den akce konají oblíbené Dny Marianne, přijďte se k nám občerstvit nebo nakoupit výbavu na příští ročník 1/2Maratonu ;)

 

Již sedmý ročník závodu Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem, který je oceněn zlatou známkou kvality, konaný dle pravidel Mezinárodní asociace atletických federací IAAF, se již od začátku řadí mezi světovou elitu dálkových běhů. Letos se aktivně zúčastní více než 6700 běžců z celého světa, z toho 3 000 účastníků dm rodinného běhu. 

V den konání závodu dojde k nezbytným dopravním omezení, která se týkají i našeho obchodního centra. Vjezd a výjezd z nadzemních garáží OC Forum po dobu startu 1/2Maratonu omezen (cca 14:00 – 16:00), po celou dobu závodu bez omezení vjezd i výjezd do/z podzemních garáží od Kruhového objezdu od Žižkovy ulice x Přístavní.

Kompletní informace o uzavírce ZDE.

 

Další akce v FORUM Ústí nad Labem

Akce centra

NOVÁ APPLE PRODEJNA
od 11. 5. 2018

 V pátek 11. května u nás slavnostně otevřela autorizovaná prodejna Apple - iSTYLE.

Číst více
Akce centra

REKONSTRUKCE TOALET: zprovoznění + další fáze

V lednu letošního roku jsme zahájili rekonstrukci toalet. Od pondělí 23. dubna 2018 vám budou k dipozici toalety dokončené v první fázi.

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.