Zpět na seznam

NIGHTSHOPPING: KOČKY LOVÍ V NOCI

Užijte noční nakupování ve VIP stylu! V pátek 15.9. od 18.00 do 23.00 proběhne v našem centru tradiční a velmi oblíbená akce „Dámská jízda & Nightshopping“, tentokrát pod názvem Kočky loví v noci. V rámci akce je u nás navíc parkování ZDARMA!

 
 

Připravili jsme pro vás program jako pro celebritu! Čeká vás welcome drink, fotokoutek a profesionální služby kadeřníků, vizážistů a nutričních poradců. O hudební doprovod se postatá kabela No Headache a celým večerem vás bude provázet moderátor Kamil Bílský. Těšit se můžete i na VIP proměnu, výherkyň naší soutěže Staň se kočkou.

Kapela No Headache vystoupí v půl hodinových blocích vždy v celou (18:00, 19:00, 20:00, 21:00 a 22:00) v blízkosti Cafe IN.

Styling, make-up, střih, zkrátka proměna, pěti výherkyň bude postupně probíhat na pódiu před zraky příchozích, a to v průběhu celého večera. Startujeme v 18:00. Těšíme se na výsledky našich profesionálů!

Kompletní seznam obchodů a výše slev naleznete ZDE.

Pokud vás noční nakupování nevyčerpá, budeme se na vás těšit na nakupování při největší slevové akci v ČR, Dny Marianne. Využijte slevy až 70% ve vybraných obchodech.  

 
 

Další akce v FORUM Ústí nad Labem

Akce centra

NOVÁ APPLE PRODEJNA
od 11. 5. 2018

 V pátek 11. května u nás slavnostně otevřela autorizovaná prodejna Apple - iSTYLE.

Číst více
Akce centra

REKONSTRUKCE TOALET: zprovoznění + další fáze

V lednu letošního roku jsme zahájili rekonstrukci toalet. Od pondělí 23. dubna 2018 vám budou k dipozici toalety dokončené v první fázi.

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.