Zpět na seznam

SFOUKNĚTE TO S NÁMI!

Obchodní centrum Forum Ústí nad Labem slaví 10. narozeniny.

10 let jsme Vaší součástí, 10 let jste s námi!

Jako poděkování za Vaší přízeň jsme si pro Vás připravili narozeninovou soutěž s možností vyhrát osobní vůz ŠKODA CITIGO v hodnotě 260.000 Kč a mnoho dalších cen v hodnotě 200.000 Kč. Tak neváhejte a zkuste štěstí!

JAK MŮŽETE VYHRÁT?

V přízemí obchodního centra FORUM Ústí nad Labem, v rotundě, v blízkosti kavárny Costa Coffee, si u našich hostesek v soutěžním stánku vyzvedněte soutěžní kupon. Soutěžní stánek bude otevřený každý den od pondělí do neděle od 1. října do 3. listopadu od 10.00 do 18.00 hodin. 

Nakupte v období od 1. 10. do 31. 10. 2019 v obchodech OC Forum Ústí nad Labem vyjma supermarketu Billa a získejte od hostesek samolepku do svého soutěžního kuponu. Za každých utracených 250,- Kč včetně DPH získáte 1 samolepku. K získání samolepky je nutné předložit účtenku prokazující útratu v minimální výši 250,- Kč na jeden nákup. Účtenku nelze použít opakovaně. Jakmile získáte 10 samolep, tj. prokážete útratu v minimální hodnotě 2500,- Kč včetně DPH, můžete řádně vyplněný soutěžní kupon odevzdat u soutěžního stánku a zařadit se tak do soutěže.

Každý soutěžní kupon bude při odevzdání označen pořadovým číslem 1, 2, atd. označujícím pořadí jeho odevzdání.

Soutěžící, jehož soutěžní kupon bude označen pořadovým číslem, které je násobkem 10 (deseti), tedy 10., 20., 30,. atd. obdrží při odevzdání tohoto soutěžního kuponu od hostesky dárkový poukaz jednoho z partnerů soutěže na nákup zboží a služeb v provozovnách OC FORUM Ústí nad Labem v minimalni hodnotě 100,- Kč.

Výherci soutěže budou vybráni/vylosováni v rámci finále, které se uskuteční dne 9. 11. 2019.

Úplné SOUTĚŽNÍ PODMÍNKY ZDE.

Změna SOUTĚŽNÍCH PODMÍNEK ZDE.

Další informace obdržíte u našich hostesek.

Těšíme se na vás v obchodním centru Forum Ústí nad Labem.

 

 

 

Partneři soutěže:

                  

   

                     

Další akce v FORUM Ústí nad Labem

Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.