Zpět na seznam

V sobotu proběhne v OC Forum velká strašidelná show

V sobotu proběhne v OC Forum velká strašidelná show i lampionový průvod

Ústí nad Labem, 25. října 2016

Milovníkům halloweenských radovánek, těm, co se rádi bojí, ale také kreativním duším a soutěživým dětem i jejich rodičům bude věnována sobota 29. října. V ústeckém obchodním a zábavním centru Forum proběhne od 14 do 18 hodin velká Halloweenská show. Návštěvníci se mohou těšit na workshopy a kreativní dílny, tematické soutěže nebo lampionový průvod.

„Obliba Halloweenu mezi dětmi neustále vzrůstá. Proto jsme se rozhodli připravit našim návštěvníkům odpoledne plné her a zábavy, soutěží, hraní a tvoření. Malí návštěvníci se mohou také těšit na lampionový průvod, který se vydá na trasu vedoucí kolem našeho obchodního centra. Program začíná ve 14.00 hodin, sraz na lampionový průvod je v 17:45 před kostelem u OC Forum,“ upřesňuje Kateřina Kejřová, marketingová manažerka OC Forum Ústí nad Labem.

V rámci doprovodného programu bude k dispozici tematický fotokoutek s možností zapůjčení kostýmů. Dále malování na obličej, soutěže o ceny, dlabání a výzdoba dýní s vyhlášením té nejoriginálnější, halloweenské dílničky či podzimně laděná výroba zvířat z kaštanů. Lampionový průvod vyrazí v 18 hodin od OC Forum, ať už s lampiony všech barev i tvarů nebo vlastní výroby.

Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.