Centrum:
Centrum: Otevřeno
Kino:
Kino: Zavřeno
Lanovka:
Lanovka: Otevřeno

Jak se k nám dostanete

AUTEM OD PRAHY

Po dálnici D8 směr Ústí nad Labem, sjezd Lovosice (na 64. km), dále po silnici č. 30 směr Ústí nad Labem. Na první světelné křižovatce v Ústí nad Labem odbočit vlevo, na kruhovém objezdu zvolit první sjezd, projet pod viaduktem a buď dál rovně do garáže OC Forum, nebo za viaduktem doleva, po 100 m na světelné křižovatce doprava, hned na dalším semaforu opět doprava, hned se řadit do levého pruhu a po 50 m najet na nájezdovou rampu na horní parkoviště.

AUTEM OD TEPLIC

Po silnici R63 směr "Ústí nad Labem", dojedete na dálnici D8, zvolit sjezd č. 69, dále směrem na centrum po silnici E442, ulicí Žižkova až na kruhový objezd, zde zvolit 2. sjezd, projet pod viaduktem a buď dál rovně do garáže OC Forum, nebo za viaduktem doleva, po 100 m na světelné křižovatce doprava, hned na dalším semaforu opět doprava, hned se řadit do levého pruhu a po 50 m najet na nájezdovou rampu na horní parkoviště.

AUTEM OD DĚČÍNA

Po silnici č. E442 směr Ústí nad Labem, po příjezdu do Ústí nad Labem dále po ulici "Přístavní", na světelné křižovatce ulic "Přístavní/Žižkova" odbočit vpravo, na kruhovém objezdu zvolit první sjezd, projet pod viaduktem a buď dál rovně do garáže OC Forum, nebo za viaduktem doleva, po 100 m na světelné křižovatce doprava, hned na dalším semaforu opět doprava, hned se řadit do levého pruhu a po 50 m najet na nájezdovou rampu na horní parkoviště.

AUTEM OD DRÁŽĎAN

Po dálnici D8 směr "Praha", sjezd č. 69, směr centrum - silnice E442, ulicí Žižkova až na kruhový objezd, zde zvolit 2. sjezd, projet pod viaduktem a buď dál rovně do garáže OC Forum, nebo za viaduktem doleva, po 100 m na světelné křižovatce doprava, hned na dalším semaforu opět doprava, hned se řadit do levého pruhu a po 50 m najet na nájezdovou rampu na horní parkoviště.

VLAKEM ČI AUTOBUSEM

OC Forum je v dochozí vzdálenosti v řádu cca 3 minut chůze od hlavního nádraží.

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (47.1 + 12.6) *

Otevírací doba

Supermarket Billa
Po - Ne: 8:00 - 21:00

Obchodní galerie
Po - Ne: 9:00 - 21:00

Dětský koutek
Po - Ne: 10:00 - 21:00

Aktuální otevírací doba

Nahoru