Centrum:
Centrum: Otevřeno
Kino:
Kino: Otevřeno
Lanovka:
Lanovka: Otevřeno

BUSHMAN

Bílinská 3490, 400 01 Ústí nad Labem

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00

Obchod na mapě

1. patro

Zavřít

Kontakt

Telefon: 770 132 670

E-mail: ustinadlabem.forum@bushman.cz

Jméno zástupce:
Ivana Kučavová

Služby obchodu

Akce obchodu

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ

A VÍTĚZEM SE STÁVÁ…

Velká letní soutěž právě začala

Myslíš, že na konec léta se může těšit jenom blázen? Tak ode dneška je to jinak, protože jsme právě odstartovali Velkou letní soutěž o 200 cen v celkové hodnotě víc než čtvrt milionu korun! Hrát můžeš do konce srpna a výhry stojí za to. Více se dozvíš na tomto odkazu nebo na www.bushman.cz.

BUSHMAN

OBUJ SE DO TOHO!

OBUJ SE DO TOHO!

Sháníš boty, které zvládnou téměř cokoliv? Hledáš funkční sandály nebo pohodlné pantofle? Nová kolekce bot BUSHMAN Ti nabízí varianty pro každou situaci. Naše oblečení již znáš. Možná je čas si pořídit i BUSHMAN boty, v kterých bude noha jako v bavlnce.

Ať vybereš jakékoliv, určitě nešlápneš vedle.

BUSHMAN

Na velikosti záleží

Na velikosti záleží

„Správný chlap nosí minimálně XXL a ti ostatní tam časem dorostou.“ Tak to tvrdí klasik.

A my tvrdíme totéž. Proto si u nás můžeš vybrat zatraceně pohodlné oblečení i ve velkých velikostech.

Může se Ti hodit například vzdušná košile. Nebo pro Tebe máme pohodlné kalhoty, které nabízíme také v prodloužených délkách. Velikosti pro pořádné chlapy nejsou nuda ani u triček BUSHMAN – z tolika barev si vybere každý a uvidíš, že Tě nic nebude omezovat ve volném pohybu. Můžeš ale sáhnout i po moderní bundě, BUSHMAN bunda BUSHPILOT jistě nadchne každého muže.

 

BUSHMAN

BUSHMAN

BUSHMAN se od roku 1997 věnuje vývoji a výrobě pořádného oblečení, které vydrží téměř vše a chytře propojuje a kombinuje materiály, střihy a vlastnosti vojenských, pracovních a outdoorových oděvů. Protože sami rádi cestujeme a milujeme dobrodružství, dobře víme, co lidé na svých cestách potřebují.

Pod značkou BUSHMAN jsme za tu dobu vytvořili přes třicet praktických a promyšlených kolekcí oděvů a doplňků, které daly vzniknout i vlastnímu osobitému stylu oblékání. Základ kolekce vždy tvoří osvědčené výrobky, jejichž funkčnost a spolehlivost prověřila dlouhá doba. Neděláme oblečení na jednu sezonu, nepodléháme aktuální módě a snažíme se stále jít svojí cestou – stejně jako ty.

V hardwear oblečení BUSHMAN můžeš chodit po horách, projít pralesem nebo pouští. Jít ven se psem, na ryby, na pivo. Vyrazit do práce, na pole, na zahradu. Vždy máš jistotu, že tě podrží. A po vyprání se budeš ve stejných věcech pořád cítit stejně pohodlně a příjemně kdekoliv v civilizaci i v buši – a stále budeš mít svůj styl.

BUSHMAN je značka přirozeného a nenápadného oblečení pro lidi, kteří chtějí být vždy o kousek blíž přírodě, připraveni užít si dobrodružství všedního dne, čelit nepředvídatelnému a cítit se uvolněně v každé situaci, na každé expedici. Milují přírodu, cestování, objevování a nové výzvy každodenního života, a hlavně se chtějí cítit a vypadat dobře. To vše znamená být BUSHMAN.

Naší filozofií je řídit se rozumem, ale umět pustit ke slovu i přirozenost a opravdovost. Nadčasovost a praktičnost vždy stavíme nad pomíjivé módní trendy. V kolekcích BUSHMAN najdeš pohodlné a promyšlené oblečení na toulky přírodou, náročná pracovní jednání i uvolněná posezení s rodinou a přáteli.

Ty nejlepší materiály, kterým můžeš při svých poutích do divočiny či po městských parcích věřit, pocházejí z přírody. BUSHMAN vyrábí oblečení téměř výhradně z bavlny, kůže, vlny, bambusu a lnu. Tradiční látky zpracováváme moderními způsoby, a jsme tak schopni docílit nadstandardních vlastností a jejich opravdu dlouhé výdrže. Navíc oblečení a vybavení zhotovené z přírodních materiálů lze na konci jeho cesty snadno zlikvidovat nebo recyklovat. Je čas vyrazit!

Protože sami vyrážíme na výpravy do přírody, nechceme, aby po nás zůstávaly hory nezpracovatelného odpadu. Chceme, aby se to, co jednou dobře poslouží svému účelu, vrátilo zpět do přírody. Záleží nám na tom, aby i lidé po nás měli k poznávání krás naši Země stejné podmínky jako my a tak vyrábíme z přírodních materiálů, které je snadné po jejich životnosti recyklovat.

Zpět na kategorii

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (36.4 + 39.2) *

Otevírací doba

Supermarket Billa
Po - Ne: 8:00 - 21:00

Obchodní galerie
Po - Ne: 9:00 - 21:00

Dětský koutek
Po - Ne: 10:00 - 21:00

Další otevírací doby

Nahoru