Centrum:
Centrum: Otevřeno
Kino:
Kino: Otevřeno
Lanovka:
Lanovka: Otevřeno

MANUFAKTURA

Bílinská 3490, 400 01 Ústí nad Labem

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: 601 310 654

E-mail: 54@manufaktura.biz

Jméno zástupce:
Hrabčáková

Služby obchodu

Akce obchodu

Letní hra

Letní hra

Hoď a vyhraj, aneb letní hra s Manufakturou

Také rádi soutěžíte a hrajete? Tak neváhejte a zúčastněte se letní hry s českou značkou Manufaktura. Nalákáme Vás možná o to více, když Vám prozradíme, že v této hře získá určitou výhodu každý, takže s prázdnou určitě neodejdete. Letní výhra probíhá po celý červenec v prodejně Manufaktura Podmínkou zapojení do marketingové akce je uskutečnění nákupu v minimální výši nad 599 Kč / 25 €. Poté získáváte jedinečnou možnost hodit kouzelnou kostkou a radovat se z Vaší odměny.

Těšit se můžete na slevy, potěší Vás i voňavé kosmetické produkty, pomocník pro čisté ruce vždy a všude a bestseller Manufaktury v podobě unikátního pivního šamponu. Navštivte Manufakturu a zahrajte si. Jaké číslo Vám asi padne? Držíme Vám pěsti!

 

Roll the Dice and Win, or Summer Game with Manufaktura

Do you like competing and playing? So, do not hesitate and take part in the summer game with Manufaktura brand. We may attract your attention more by revealing that everyone gets a certain benefit in this game, so you will not walk away with nothing. The summer competition is running during the whole month of July in Manufaktura brick-and-mortar shops. The only condition for participation in the marketing special offer is to make a purchase for more than CZK 599/EUR 25. Then you get the unique opportunity to roll our magical dice and to enjoy your bonus.

You can look forward to discounts, sweet-smelling cosmetic products, a companion of clean hands always and everywhere and Manufaktura´s best-seller in the form of unique beer shampoo. Visit our Manufaktura brick-and-mortar shops and play with us. What number will you roll? We wish you good luck.

MANUFAKTURA

MANUFAKTURA je unikátní 100% český koncept značkových prodejen s vlastní originální kosmetikou a doplňky pro jedinečné domácí lázně. Proč vlastně domácí lázně..? Žijeme v uspěchané době plné stresu, napětí a shonu. Příjemný rituál domácích lázní se zapálenou svíčkou, vonnou lázní, osvěžující sprchou, masáží, šálkem čaje či jiným hýčkáním napomůže odpoutat se od denních problémů, dosáhnout fyzické a psychické úlevy a na chvilku si zkrátka odpočinout. Originální a vysoce kvalitní receptury výrobků využívají příznivých účinků tradičních českých přírodních ingrediencí – českého piva a chmelových výtažků, karlovarské vřídelní soli, vína a výtažků z révy vinné, meruněk, švestek a jiného ovoce a bylin typických pro naši krajinu. Atraktivní doplňky pro domácí lázně – čaje, svíčky, masážní pomůcky, porcelán atd. jsou vyráběny na zakázku ve spolupráci s tradičními, kvalitními českými výrobci, které pro svou spolupráci Manufaktura vždy upřednostňuje.

Zpět na kategorii

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (24.7 + 33.0) *

Otevírací doba

Supermarket Billa
Po - Ne: 8:00 - 21:00

Obchodní galerie
Po - Ne: 9:00 - 21:00

Dětský koutek
Po - Ne: 10:00 - 21:00

Další otevírací doby

Nahoru